Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi strus z miasteczka Stargard . Mam przejechane 133358.67 kilometrów w tym 12479.60 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 24.20 km/h i się wcale nie chwalę.
Więcej o mnie.

baton rowerowy bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl
Widget Pogodowy
YoWindow.com yr.no

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy strus.bikestats.pl

Archiwum bloga

Wpisy archiwalne w kategorii

PO PRACY

Dystans całkowity:38352.31 km (w terenie 2458.30 km; 6.41%)
Czas w ruchu:1522:05
Średnia prędkość:25.19 km/h
Suma podjazdów:121733 m
Suma kalorii:1429813 kcal
Liczba aktywności:738
Średnio na aktywność:51.97 km i 2h 03m
Więcej statystyk

Bukowa po pracy.

Wtorek, 17 marca 2015 · dodano: 17.03.2015 | Komentarze 3

Po sobotniej jeździe chyba mnie delikatnie przewiało i niedzielny wyjazd sobie odpuściłem bo trochę bolał mnie kręgosłup a dzisiejszego dnia miałem wyjątkowo więcej czasu po pracy bo rodzinka wracała dopiero około 18 -tej. W najcieplejszy dzień w tym roku ruszyłem do Puszczy Bukowej.W Morzyczynie dogoniłem kilku kolarzy z STC w tym dwóch znajomych z którymi jechałem parę kilometrów ich tempem aby rozstać się przy stacji paliw w Motańcu.
Wąwóz w Jezierzycach
Wąwóz w Jezierzycach © strus
Jadąc do Sosnówka trochę inna drogą nieoczekiwanie się skończyła i kawałek musiałem się wrócić żeby następnie zacząć wspinaczkę drogą pożarową nr 17   i na szczycie na moment się zatrzymać na nawodnienie i fotkę w nowych ciuszkach.
Nowe ciuszki
Nowe ciuszki © strus
Kołowo - staw i kosciółek
Kołowo - staw i kościółek © strus
Nadajnik TV w Kołowie
Nadajnik TV w Kołowie © strus
Jadąc z Kołowa za Sercem Puszczy wjeżdżam  na Drogę Górską przy której postawiono nowy znak ostrzegawczy i  zjeżdżam do Klęskowa.Na górskiej sporo biegaczy którzy którzy trochę utrudniali szybki zjazd.
Nowy ostrzegawczy na Bukowej
Nowy ostrzegawczy na Bukowej © strus
Droga Górska z Kołowa
Droga Górska z Kołowa © strus
Mała rundka przez Michałowe osiedle i wracam w teren ponownie jadąc do Płoni a następnie zaliczam kolejne dzielnice Szczecina i udaje się drogą z Wielgowa na Sowno odbijając na Wielichówko.
Krokusy na Michałowym osiedlu
Krokusy na Michałowym osiedlu © strus

Wyjeżdżając z lasy na odkryty teren i jazda pod wiatr do Wielichówka to chyba odcinek drogi który  dzisiejszego dnia najbardziej był męczący oraz odcinek z Cisewa do Grzędzic na którym pojawiło się dużo piachu.W czwartek mam dzień wolny od pracy i mam w planie zmienic rower i wykręcić drugą setkę w tym roku ,oby pogoda dopisała i zdrowie.
TRASA:
Stargard,Lipnik,Zieleniewo,Morzyczyn,Kobylanka,Motaniec,Jezierzyce,Sonówko,Kołówko,Kołowo,Klęskowo,Kijewko,Płonia,Zdunowo,
Wielgowo,Wielichówko,Cisewo,Grzędzice Majątek,Grzedzice,Żarowo,Stargard.

http://www.sports-tracker.com/workout/strus1968/55...


Kategoria PO PRACY


Po pracy terenowo.

Czwartek, 12 marca 2015 · dodano: 12.03.2015 | Komentarze 4

Dzisiejszego dnia po pracy miałem więcej czasu bo rodzinka wracała wyjątkowo godzinę później , dlatego wybrałem  Vipera żeby pojeździć jak najwięcej w terenie bo wiaterek był chłodny a temperatura gdy wyjeżdżałem wynosiła  9 stopni a jak wróciłem już o trzy stopnie było mniej.Mimo jazdy pod wiatr do Żarowa jakoś nie odczułem trudności pokonywaniu pierwszych kilometrów od Lubowa rozpocząłem jazdę w terenie do Kobylanki a następnie do Małkocina żeby było dalej udałem się Michałową drogą przez  Grabowo.
Michałowa droga z Klępina do Grabowa
Michałowa droga z Klępina do Grabowa © strus
Wracam na drogę do Małkocina żeby w końcu przejechać odcinek drogi wcześniej nie jeżdżonej do Rogowa która była dość kiepska przez duże nierówności i od krzyżówki leśnej  sporo piachu a ostatni kilometr do masakra bo wcześniej jechały ja ciężkie ciągniki które pracowały na polu obok drogi.
Leśna krzyżówka
Leśna krzyżówka © strus
Jak już wyjechałem na szosę w Rogowie to myślałem że będzie lepiej ale wiatr był zimny i dokuczliwy.Na szczęście miałem na sobie kominiarkę a nie czapkę , zakryłem sobie na maxa twarz i w kiepskich warunkach pomknąłem  ku krzyżówce DK141 i DK 142 i dalej na Sowno.
Leśna rowerostrada za Poczerninem
Leśna rowerostrada za Poczerninem © strus
W Sownie myślałem że na 2 -u kilometrowym odcinku w stronę Wielgowa praca wrze przy remoncie drogi a tam dziś nie było żadnego pracownika i ani jednego pojazdu.
Remont drogi z Sowna do Wielgowa
Remont drogi z Sowna do Wielgowa © strus
Żeby było więcej leśnych dróg nie jadę do Reptowa tylko wybrałem drogę do Miedwiecka przez Wielichówko i Cisewo. Rozpędzony wyjeżdżam z lasu do Wielichówka a tam na drodze świeżo wysypany żużel który zahamował mnie tak skutecznie  że i o mało nie zaliczyłem upadku.Ciężkie fragmenty drogi z Cisewa do Miedwiecka na odcinka bez drzewnych na których sporo luźnego piachu i rozjechana droga przez ciężkie maszyny wywożące drzewo z lasu.
Po wycince między Cisewem a  Miedwieckiem
Po wycince między Cisewem a Miedwieckiem © strus
Dawno mi się tak ciężko nie jechało chyba że to zmęczenie ostatnimi czterema dniami i wczorajszą halą.

TRASA:
Stargard,Żarowo,Lubowo,Klępino,Grabowo,Małkocin,Rogowo,Poczernin,Sowno,Kepinka,Wielichówko,Cisewo,Miedwiecko,
Zieleniewo,Lipnik,Stargard.
http://www.sports-tracker.com/workout/strus1968/55...

Kategoria PO PRACY


50-tka po pracy.

Piątek, 27 lutego 2015 · dodano: 27.02.2015 | Komentarze 4

Po pięciu dniach pracy na 04.30 dziś miałem kryzys około godziny dwunastej , już miałem ochotę żeby nie jechać dzisiejszego dnia. Duży wpływ na samopoczucie miało również pochmurne niebo bo liczyłem na słoneczko.W końcu kolejny krótki wypadzik Speeder -em po pracy doszedł do skutku ,to trzeci w tym tygodniu plus w środę hala,basen,sauna czyli intensywny tydzień po pracy.Prawie połowa dystansy pod chmurkami a od Bielkowa do domu w słoneczku ale w porównaniu do wczorajszego dnia wiaterek był chłodniejszy.
Miejsce odpoczynku dla
Miejsce odpoczynku dla .....© strus
Lipa
Lipa "Wieniec Zgody" z 1460 roku w Kobylance © strus
Wracając z Reptowa do Kobylanki zauważyłem że wycięto kilka starych lip koło sklepu "Pod Lipami" i starego domu z lewej stron przed krzyżówką ze stara DK 10. Jutro chyba trzeba odpocząć :) .


TRASA:
Stargard,Żarowo,Grzędzice,Lipnik,Zieleniewo,Morzyczyn,Jęczydół,Bielkowo,Kobylanka,Motaniec,Kałęga ,Niedźwiedź,Reptowo,Kobylanka,Morzyczyn,Zieleniewo,Lipnik,Stargard.
http://www.sports-tracker.com/workout/strus1968/54...

Kategoria PO PRACY


50-tka po pracy .

Czwartek, 26 lutego 2015 · dodano: 26.02.2015 | Komentarze 4

Dzisiejszego dnia powtórzyłem 50 - siątkę z ubiegłego piątku do Tarnowca w doskonałych warunkach pogodowych i małym ruchu aut na drodze.Na półmetku osiągnąłem lepszy czas niż w piątek tj.29,5km/h.
DW 142 za Sownem
DW 142 za Sownem © strus

"Drewniane gospodarstwo" w Sownie © strus
Wracając tym razem nie szarżowałem pod górkę ze Smogolicami do Żarowa ,odcinek 1600 m podjechałem spokojnym tempem.Na jutro planuje również  małą rundkę po pracy i pora pomyśleć nad trasa leśna dla Vipera ,dziś jadąc do Przemocza widziałem że rowerostrada do Bącznika jest w bardzo dobrym stanie.
TRASA:
Stargard,Żarowo,Smogolice,Sowno,Przemocze,Tarnowiec,Przemocze,Sowno,Smogolice,Żarowo,Stargard.

http://www.sports-tracker.com/workout/strus1968/54...

Kategoria PO PRACY


50-tka po pracy.

Wtorek, 24 lutego 2015 · dodano: 24.02.2015 | Komentarze 4

W miarę szybka rundka po pracy w słoneczny ciepły dzień jak na luty ,nawet trochę  chyba przesadziłem ze skąpym strojem bo jadąc pod wiaterek czułem po dłoniach i udach chłód.Mam nadzieję że nie zaszkodzi mi na kręgosłup.
Krokusiki w Kobylance
Krokusiki w Kobylance © strus
Śnieżyczki w Cisewie
Śnieżyczki w Cisewie © strus

TRASA:
Stargard,Żarowo,Grzędzice,Lipnik,Zieleniewo,Morzyczyn,Kobylanka,Motaniec,Kałęga,Niedźwiedź,Reptowo,Cisewo,
Reptowo,Kobylanka,Morzyczyn,Zieleniewo,Lipnik,Stargard

http://www.sports-tracker.com/workout/strus1968/54...
Kategoria PO PRACY


50-tka po pracy .

Piątek, 20 lutego 2015 · dodano: 20.02.2015 | Komentarze 1

Czas wolny po pracy postanowiłem wykorzystać na 50 km ,dziś nieco inaczej zamiast do gminy Kobylanka pojechałem po prostu w kierunku Goleniowa tak długo żeby osiągnąć 25 km i z powrotem do domu.Półmetek osiągnąłem na końcu  Tarnowca z dobrą średnią.
Półmetek dzisiejszej wycieczki
Półmetek dzisiejszej wycieczki © strus
Półmetek dzisiejszej wycieczki - średnia prędkość
Półmetek dzisiejszej wycieczki - średnia prędkość © strus
Wracam tą sama drogą z chwilą na opróżnienie puszki Oshee Vitamin Shot  Magnez w Przemoczu i ostatnia fotkę pomnika "Bohaterom Poległym o Wyzwolenie Rejonu Przemocza - Koło ZBOWID z 1970 roku.

Bohaterom Poległym o Wyzwolenie Rejonu Przemocza
Bohaterom Poległym o Wyzwolenie Rejonu Przemocza © strus
Próbowałem utrzymać wysoka średnią ale długi  podjazd za Smogolicami dał mi się we znaki - za ostro poszedłem na początku i na ostatnim podjeździe pod Żarowo ciężko było chodź krótki podjazd.
TRASA:
Stargard,Żarowo,Smogolice,Sowno,Przemocze,Tarnowiec,Przemocze,Sowno,Smogolice,Żarowo,Stargard.
http://www.sports-tracker.com/workout/strus1968/54...
Kategoria PO PRACY


50-tka po pracy .

Wtorek, 17 lutego 2015 · dodano: 17.02.2015 | Komentarze 2

Zaplanowany  na wczorajszy dzień wypad po pracy nie doszedł do skutku przez bardzo zimny przenikliwy wiatr który wczoraj hulał aż mi odebrał chęci do jazdy a dziś odrobiłem zaległości. Szybka jazda bez postojów jedynie przymusowe zatrzymania spowodowane ruchem na drodze i na jedną fotkę na drodze do Grzędzic gdzie trwa łatanie dziur.
Łatanie dziur na drodze Żarowo-Grzędzice
Łatanie dziur na drodze Żarowo-Grzędzice © strus
TRASA:
Stargard,Żarowo,Grzedzice,Lipnik,Zieleniewo,Morzyczyn,Kobylanka,Motaniec,Kałęga,Niedźwiedź,
Reptowo,Kobylanka,Bielkowo,Jęczydół,Morzyczyn,Zieleniewo,Lipnik,Stargard.
http://www.sports-tracker.com/workout/strus1968/54...
Kategoria PO PRACY


50-tka po pracy .

Czwartek, 12 lutego 2015 · dodano: 12.02.2015 | Komentarze 3

Ostatnio jakość nie udawało mi się po pracy wykręcić żadnych  kilometrów na rowerze a to przez aurę albo inne obowiązki ale dziś wracając z pracy w słońcu od razu wiedziałem że szybko do domu przebrać się i w drogę   na spiderowską 50 -tkę .Jazda bez postojów jedynie przymusowe zatrzymania spowodowane ruchem na drodze i dwie fotki.
Jęczydół od strony Bilekowa
Jęczydół od strony Bilekowa © strus
J.Miedwie w słońcu
J.Miedwie w słońcu © strus
TRASA:
Stargard,Żarowo,Grzędzice,Lipnik,Zieleniewo,Morzyczyn,Kobylanka,Motaniec,Kałęga,Niedźwiedź,Reptowo,Kobylanka,
Bielkowo,Jęczydół,Morzyczyn,Zieleniewo,Lipnik,Stargard.
http://www.sports-tracker.com/workout/strus1968/54...

Kategoria PO PRACY