Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi strus z miasteczka Stargard . Mam przejechane 133305.33 kilometrów w tym 12479.60 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 24.19 km/h i się wcale nie chwalę.
Więcej o mnie.

baton rowerowy bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl
Widget Pogodowy
YoWindow.com yr.no

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy strus.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 52.76km
  • Czas 02:00
  • VAVG 26.38km/h
  • Temperatura 22.0°C
  • Kalorie 2389kcal
  • Podjazdy 167m
  • Sprzęt Trek Domane SL 5
  • Aktywność Jazda na rowerze

Poranna 50-tka ☀️🚲

Sobota, 20 czerwca 2026 · dodano: 20.06.2026 | Komentarze 3

Dziś upalny dzień zapowiadają ma być ponad 30 stopni więc postanowiłem zaliczyć 50-tkę wczesną porą i wyruszyłem chwilę przed siódmą do Golczewa przez Kluczewo gdzie zaliczyłem "szufladę" z pętelką a mianowicie najpierw do Warnic a następnie jadę przez Barnim do Obryty aby wrócić do Warnic przez Reńsko.
OBRYTA (niem.Gross Schönfeld) Kościół filialny p.w. MB Łaskawej z XV w.
OBRYTA (niem.Gross Schönfeld) Kościół filialny p.w. MB Łaskawej z XV w. © strus
Z Warnic wracam do Golczewa i kieruje się do Zieleniewa przez Skalin,Wierzchląd oraz Kunowo aby przez Lipnik wrócić do Stargardu,wyszła tak nowa trasa.


TRASA:
Stargard,Kluczewo,Golczewo,strefa przemysłowa,Warnice,Barnim,Obryta,Reńsko,
Warnice,strefa przemysłowa,Golczewo,Skalin,Wierzchląd,Kunowo,Zieleniewo,Lipnik,Stargard.
M A P K A : Poranna 50-tka ☀️🚲
Kategoria REKREACJA, SOLO



Komentarze
jotwu
| 08:44 niedziela, 21 czerwca 2026 | linkuj Bardzo rozsądny wybór terminu wycieczki no i oklaski za kolejną 50-tkę.
froggyGhost
| 16:35 sobota, 20 czerwca 2026 | linkuj Tos się poderwał, graty. Kolejna 50-ka wpadła. Ja się nie zebrałam, a potem już zabrakło czasu. Następne 2 tygodnie zapowiada sie gorąco i sucho, szkoda.
Marecki
| 10:33 sobota, 20 czerwca 2026 | linkuj Byłem dziś rano po zakupy, już wtedy się piekarnik rozgrzał. Dziś będzie dramat, wiec dobrą porę na rower wybrałeś..
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!